Programma – ABLOC CT

#ridetowin !

Presidential Tour of Turkey

11 april t/m 18 april – 2.Pro

Fyen Rundt

29 mei – 1.2

GP Herning

30 mei – 1.2

Elfstedenronde

6 juni – 1.1

Oberösterreichrundfahrt

10 juni t/m 13 juni – 2.2

NK Tijdrijden, beloften/elite

16 juni

NK weg, beloften

19 juni

NK weg, elite

20 juni

GP Color Code Bassenge

03 juli

Omloop der Kempen

4 juli – Topcompetitie

Volta Limburg Classic

18 juli – 1.1

Sibiu Cycling Tour

03 t/m 06 juli – 2.1

Czech / Sazka Tour

5 t/m 8 augustus – 2.1

Egmont Cycling Race

17 augustus – 1.1

Grote Prijs Marcel Kint

20 augustus – 1.1

Ton Dolmans Trofee

22 augustus – Topcompetitie

Schaal Sels

22 augustus – 1.1

GP Himmerland Rundt

28 augustus – 1.2

Rent Liv Løbet Skive

29 augustus – 1.2

Ronde van de Achterhoek

29 augustus – 1.2

GP Jef Scherens – Rondom Leuven

15 augustus – 1.1

Tour of Norway

19 augustus t/m 22 augustus – 2.Pro

A Travers les Hauts de France

03 september t/m 05 september – 2.2

GP Albert Fauville-Baulet

05 september – U23

Omloop van Valkenswaard

05 september – Topcompetitie

Eurode Omloop

12 september – Topcompetitie

GP Tombroek – Rollegem

18 september – U23

Primus Classic

18 september – 1.Pro

Stadsprijs Geraardsbergen

01 september – 1.1

Ronde van Noord-Holland

03 oktober – Topcompetitie

Memorial Rik van Steenbergen

10 oktober – 1.1

Ronde van Limburg

10 oktober – Topcompetitie

TCM Tijdrit

15 oktober – Topcompetitie

Ster van Zwolle

16 oktober – 1.2

Omloop van de Braakman

17 oktober – Topcompetitie

Ronde van Drenthe

24 oktober – 1.1

Internationaal Beloftenweekend

29 oktober t/m 30 oktober – U23

Tour de Taiwan

28 november t/m 02 december – 2.2

Concept programma – Monkey Town CT

GP Color Code Bassenge

03 juli

Fyen Rundt

29 mei – 1.2

GP Herning

30 mei – 1.2

Elfstedenronde

6 juni – 1.1

Oberösterreichrundfahrt

10 juni t/m 13 juni – 2.2

Omloop der Kempen

4 juli – Topcompetitie

Volta Limburg Classic

18 juli – 1.1

Czech / Sazka Tour

5 t/m 8 augustus – 2.1

NK Tijdrijden, beloften/elite

16 juni

NK weg, beloften

19 juni

NK weg, elite

20 juni

Sibiu Cycling Tour

03 t/m 06 juli – 2.1

Egmont Cycling Race

17 augustus – 1.1

Grote Prijs Marcel Kint

20 augustus – 1.1

Ton Dolmans Trofee

22 augustus – Topcompetitie

Schaal Sels

22 augustus – 1.1

GP Himmerland Rundt

28 augustus – 1.2

Rent Liv Løbet Skive

29 augustus – 1.2

Ronde van de Achterhoek

29 augustus – 1.2

A Travers les Hauts de France

03 september t/m 05 september – 2.2

GP Albert Fauville-Baulet

05 september – U23

Omloop van Valkenswaard

05 september – Topcompetitie

Eurode Omloop

12 september – Topcompetitie

GP Tombroek – Rollegem

18 september – U23

Primus Classic

18 september – 1.Pro

Ronde van Noord-Holland

03 oktober – Topcompetitie

Memorial Rik van Steenbergen

10 oktober – 1.1

Ronde van Limburg

10 oktober – Topcompetitie

TCM Tijdrit

15 oktober – Topcompetitie

Ster van Zwolle

16 oktober – 1.2

Omloop van de Braakman

17 oktober – Topcompetitie

Ronde van Drenthe

24 oktober – 1.1

Internationaal Beloftenweekend

29 oktober t/m 30 oktober – U23

Tour de Taiwan

28 november t/m 02 december – 2.2

Presidential Tour of Turkey

11 april t/m 18 april – 2.Pro

GP Jef Scherens – Rondom Leuven

15 augustus – 1.1

Tour of Norway

19 augustus t/m 22 augustus – 2.Pro

Stadsprijs Geraardsbergen

01 september – 1.1